środa, 2 lipca 2014

WZORY W OGRODZIE


Prawie dwa tygodnie temu (21.06) wybrałam się na targi WZORY  W OGRODZIE zorganizowane w Królikarni. Pogoda była niesprzyjająca wycieczkom ani aktywnością na świeżym powietrzu ale ciekawość wygrała nad słodkim wylegiwaniem się w ciepłej pościeli z notatkami do nauki w ręku (nadal trwa sesja). Na miejsce dojechała dość późno, tym usprawiedliwiam małą ilość stoisk. Obeszłam cały teren wzdłuż i wszerz, kilka razy jak tylko można było i muszę niestety stwierdzić, że spodziewałam się czegoś więcej. Z tego co zauważyłam targi skierowane były bardziej do osób które mają małe ogródki na balkonach niżeli dla osób które interesują się designem ogrodowym. Liczyłam na firmy które zajmują się małą architektura ogrodową, niestety przeliczyłam się i to bardzo. Owszem targi były fajnie zorganizowane, można był kupić tam zioła, rośliny balkonowe, świece a nawet ręcznie robione mydła. Co mydło ma wspólnego z ogrodem!? 
Donice z betonu i włókna szklanego, fajna sprawa. Jeden z nielicznych przedstawicieli małej architektury ogrodowej na targach. 
Akcentem związanym choć trochę z architekturą krajobrazu, choć może bardziej z florystyką było stoisko Kwiatowego Atelier Katarzyny Pawluk. Spodobało mi się między innymi ze względu na bukiety które wykonane były z kwiatów które normalnie nie używane są w zwykłych kwiaciarniach.
(ph. by myself)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz